ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Yeni Model Araç Kiralama

Her yıl yenilenen araç filomuz ile sizlere 7/24 saat araç kiralama hizmeti vermekteyiz.
Otomobil devleri her yıl düzenledikleri özel etkinliklerle veya gerçekleşen oto şov fuarlarda yeni modellerini sergiliyorlar. Bu yıl gene Türkiye yollarında birçok yeni model aracı görebiliriz. Hibrit ve elektrikli versiyonlar ön planda olup dikkatleri üzerlerinde toplayacaklardır.

Hijyenik Araç Kiralama

Devrecar Rental firması olarak, pandemi döneminde müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyeti için yeni şartlara uyum sağlayacak şekilde araç paylaşım operatörleri, kısa süreli araç kiralama şirketleri, filolar ve son kullanıcılara sunulacak araçların uzun süreli, kalıcı ve uygun dezenfeksiyonu için tasarım fikirlerini ortaya çıkarmak ve bunu uygulamakla yükümlüyüz.
Şirket araçlarında hijyen konusunu zirveye taşıyacak fikirleri bulmak amacıyla Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 6 ülkede “Licence to Clean” dijital hackathon yarışmasını düzenlemektedir.

Ekonomik Araç Kiralama

Bütçenize hitap eden ve az yakan arabalar arıyorsanız, Devrecar Rental firmamızın araç model ve fiyat bölümünden veya Sizin Tercihiniz sayfasından araçları inceleyebilir tercihlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Ekonomik maliyetler arttıkça, en ucuz ve en az yakıt harcayan arabalara yönelim artmaktadır.

Aile Arabası Kiralama

Arabalar hem güvenliğiniz hem de konforunuz için önemlidir. Özellikle Aile arabası kiralarken herkesin sığabileceği, konforlu koltuklara ve iç hacme sahip, bagajı geniş araçlar tercih edilmektedir.

Tatil Arabası Kiralama

Tatil arabası hizmeti ile müşterilerimizin, uzun yol yorgunluğu yaşamadan ve kendi araçlarının rahatlığıyla, tatillerini daha keyifli geçirmeleri hedeflenmektedir. Araba kullanmayı seviyorsanız ve yeni yerler keşfetmek kulağa güzel geliyorsa bizim ile seyahat tam size göre. Türkiye yol haritası ücretsiz olarak size sunulmaktadır.

İş Arabası Kiralama

Doğru aracı kiralamak, iş görüşmesine zamanında gelmek, uygun bir kıyafet giymek, istekli gözükmek ya da sorulara akıllıca ve farklı cevaplar vermek gibi.

Ticari Araç Kiralama

Devrecar Rental Professional ticari araç modellerinden size en uygun aracı keşfedin. Pick-up, van, kamyonet veya yolcu taşıma ihtiyacınıza en uygun araçlar filomuzda bulabilirsiniz. T.C. Ulaştırma Bakanlığı ticari araç belgeleri araçların modeline göre temin edilmektedir.

Lüks Araç Kiralama

Devrecar Rental bünyesinde lüks araç hizmetini, BMW ve Mercedes markaları ile sizlere sunmaktayız. Lüks araç kiralama hizmetini BMW ve Mercedes markaları üzerinden Sedan veya SUV versiyonları üzerinden vermekteyiz.

Minibüs Kiralama

Geniş ailelerin tercih ettiği minibüs araçlar, firmamız bünyesinde bulunan Mercedes Vito, Vw Caravelle, Renault Trafic ve Ford Tourneo Custom marka ve model araçlarla hizmet vermekteyiz. Araçlarımız 8+1 kişilik olup otomobil ruhsatlıdır.

4x4 Arazi Aracı Kiralama

Zorlu yol, arazi ve hava koşullarında, gitmek istediğiniz noktaya güvenle varabilmeniz için 4x4 arazi araçlarını filomuz bünyesine dahil ettik. Bu araçları talepleriniz doğrultusunda alım yapıp sizlere sunmaktayız. Toyota Hilux, Vw Amarok ve Ford Rager

Günlük Araç Kiralama

Günlük araç kiralama hizmetini 24 saat üzerinden hesaplayıp vermekteyiz. Günlük kiralamalarda 300 KM sınır uygulanmaktadır. Hızlı ve kolay araç kiralamak için online web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Haftalık Araç Kiralama

Haftalık araç kiralama, günlük kiralamaya istinaden daha uygun fiyatlı kiralama sistemidir.

Aylık Araç Kiralama

Aylık araç kiralama kiralama yapacak firma veya şahıslara fiyat avantajı sağlamaktadır. Günlük araç kiralama fiyatlarına göre çok daha ucuz fiyatlarla aylık araç kiralama yapabilirsiniz.

Filo Kiralama

Filo kiralama ile şirketinize fiyat ve vergi avantajı sağlamaktasınız. Şirketinize özel filo kiralama teklifleri için aklınızdaki marka, model ve iletişim bilgilerinizi bize iletin en kısa sürede sizinle temasa geçelim.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.09.2023 / 31.03.2024 Tarihlerinde Online Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Kapat