Devrecar
KAPAT
DevrecarLogo
     MENU

Ekstra Hizmetlerimiz

Bebek Oto Koltuğu

devrecarcarrentalbebekkoltugu1
Doğumdan 12 yaşa kadar kullanım sağlayabilen bebek oto koltuğu, çocuklu ailelere yavrularının can güvenliğini sağlayarak rahat bir seyahat imkânı sunar. İster uzun ister kısa mesafe olsun, bebeğinizin arabada rahat ve güvenli bir şekilde oturabilmesi, oto koltuğu sayesinde olacaktır. Bebeklerin kas gelişimi belli bir zamandan sonra tamamlanır. Bir yaşına kadar olan çocuklar başlarını ve vücutlarını tam olarak kontrol edemezler. Bu sebepten yolculuk sırasında aracın hareketiyle çok kolay bir şekilde savrulabilirler. Araba ile yolculuk etmek durumunda kaldığınızda, arabanın arka koltuğuna rahatlıkla monte edilebilen bir bebek oto koltuğunu aracınıza yerleştirerek bebeğinizi bu koltuğa oturtmanız ve emniyet kemerlerini takarak yavrunuzu sabitlemeniz gerekecektir. Bebeğinizi kucağınızda taşımanız veya arka koltuğa yatırmanız, herhangi bir kaza esnasında onun kolayca savrulmasına hatta camdan fırlamasına dahi neden olabilir. Bu tarz kötü durumlarla karşılaşmamak adına, yakın bir yere bile gidiyor olsanız, yavrunuzu bebek oto koltuğuna emniyetli bir şekilde yerleştirerek seyahat etmelisiniz. Bebek koltukları 0-9 kg, 9-18 kg, 15-36 kg olarak gruplandırılmıştır.

Çocuk Oto Koltuk Yükseltici

devrecarcarrentalcocukkoltugu1
4 - 11 yaş arası kullanıma uygundur. Çocuğun gelişimine göre yaş ve kiloya göre belirlenebilir. Araca kemerle bağlanabilir. Çocuğun koltuk içinde kaymasını engeller, yüksek konfor ve güvenlik sağlar. Çocuğunuzun güvenli bir şekilde seyahati için gereklidir.

Sörf / Kayak / Bisiklet Taşıyıcı

devrecarcarrentalporter1
Hobileriniz tatilinizde yük olmasın. Devrecar Car Rental firmamızdan kiralayacağınız araçlara ekstra olarak, sörf, kayak ve bisikler taşıyıcı araç aparatını isteyebilirsiniz. Bu aparatlar araca monte edlimiş bir şekilde size teslim edilir.

Katlanır Bisiklet veya Elektrikli Scooter

devrecarcarrental_katlanirbisiklet_elektrikliscooter_kiralama
Kolay ve rahat ulaşımın yeni gözdesi, katlanır bisiklet veya katlanır elektrikli scooter.
Hafta içi ve hafta sonu yapacağınız gezintilerde size eşlik eder. Kolay katlanma ve taşıma özelliği sayesinde aracınızın bagajına kolaylıkla konulabilir ve toplu taşıma araçlarında kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.

Navigasyon

devrecarcarrentnevigasyon1
Öncelikli sürüş deneyimine hoş geldiniz. Güvenebileceğiniz bir varış zamanı alın. Seyahatinizi planlarken trafiği tahmin eden gelişmiş rota planlama teknolojimizle tüm yolları biliyormuş gibi sürün. Gerçek zamanlı güncellemeler, sürüş sırasında varış zamanınızın doğru kalmasını sağlar; böylece sürücü koltuğunda geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yolcularımızın talepleri doğrultusunda firmamız TOMTOM marka güncel nevigasyon cihazını size kurulumu yapılmış şekilde teslim edecektir. Gideceğiniz noktayı belirlemek size kalmış.

Mobil Wifi

devrecarcarrentalmobilwifi1
Kiraladığınız araçlarda veya tatiliniz süresinde, ister bilgisayardan ister telefondan isterse de tabletinden internet kullanmak isteyenlerin 4.5G Teknolojisi ile yüksek hızda bağlantı kullanarak internet keyfini sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşayın!

İkinci Sürücü

devrecarcarrentikincisurucu1
Devrecar Car Rental firmamızdan kiraladığınız araçlarımızda KM sınırsızdır. Araçlarımız sınırsız Km olsa bile araştırmalara göre sağlıklı araç kullanımı açısından sürücü max. 4 saat yolculuk yapabilir. Tatillerinizi ve seyahatlerinizi sınırsız bir şekilde geçirmeniz, aynı zamanda yanınızda seyahat eden sevdiklerinizin güvenliği açısından 2 nci sürücü araç kullanımını ücretsiz olarak sunmaktayız.

Türkiye Yol Haritası

devrecarcarrentyoharitasi1
Onbinlerce yıldan beri dünyanın en büyük kültür ve uygarlıklarını barındırmış olan ve iki ana kıta arasında bir köprü oluşturan büyüleyici ülke, Türkiye'nin il, fiziki, karayolu, otoyol, yol ve tunel, haritalası ücretsiz olarak Devrecar Car Rental yolcularına verilmektedir.

HGS / Otoyol Geçiş Sistemi

devrecarcarrentHGS1
Türkiye'de Otoyol kullanımı ücrete tabidir. Ücretlendirme kullanılan mesafeye göre yapılmaktadır. Devrecar Car Firması olarak tüm araçlarımızda HGS etiketleri mevcuttur. HGS etiket ücreti firmamız tarafından yüklenir. Sizlerin kullanım ihtiyaçlarınıza göre HGS ücreti alınır. Balıkesir, Bursa, İstanbul Köprü ve Otoyol geçişleri yolcularımızın araç iade tarihinde hesaplanır ve ücreti tahsil edilir.

Mini Hasar Sigortası

Firmamıza ait tüm araçlarımız kaskolu ve kaza raporları düzenlenmiş tüm hasarları karşılamaktadır. Araçlarda meydana gelen hasarlar, tarafların karşılıklı tutuğu veya polis - Jandarma kanalıyla tutulan raporlarla kasko tarafından karşılanır. Mini Hasar Sigortası, rapor alınamayan haller için isteğe bağlı olarak yapılan ve 200.€ a kadar olan mini hasarları teminat altına alan sigorta sistemidir. ( otopark çizikleri vb. gibi. )

Muafiyetsiz Kaza Sigortası

Araç Hasarının 1000.-€ 'ya kadar olan kısmı Kiralayan veya Sürücü sorumluluğundadır. Tam Kaza Sigortası satın almakla 1000.-€ 'ya kadar olan araç hasar muafiyeti teminat altına alınır ve sorumluluğunuzdan kalkar. ( Aşırı hız, Kırmızı ışık ihlali, Alkollü araç kullanımı, Uyuşturucu madde etkisinde araç kullanımı ve Sözleşmede adı geçen kişi / kişilerin haricinde araç kullanımından kaynaklanan kazalarda geçerli değildir. )

Kapat