ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

BJV Bodrum Milas Havalimanı Araç Kiralama

Türkiye'nin Bodrum ve Milas kasabalarına hizmet veren uluslararası bir havalimanıdır . Havalimanı, Bodrum ilçesinin 36 km kuzeydoğusunda, Milas'ın 16 km güneyinde yer almaktadır.
2000 yılında geniş ve yeni bir dış hatlar terminali tamamlandı; 2012 yılında yeni dış hatlar terminalinin tamamlanmasının ardından iç hatlar terminali olmuştur. Artık iç hat uçuşları için ayrılmış olan eski terminal, dış hatlar terminalinin yanında. Terminaller yılda yaklaşık 2,5 milyon yolcu ağırlıyor ve özellikle Avrupa'nın büyük şehirlerinden charter uçuşlarının sık sık geldiği yaz turizminin yoğun olduğu aylarda yoğun.
Yılda 5 milyon yolcuya hizmet verecek şekilde tasarlanan yeni terminal, Haziran 2012'de açıldı ve havalimanının işletmesi, havalimanını Türk Hükümeti adına işleten özel bir şirkete devredildi. Terminalin kendisi artık geniş ve ferah, ek oturma alanı ve giden yolcu salonundan erişilebilen iki açık sigara içme alanı. Check-in alanında iyileştirmeler yapıldı ve eski dış hatlar terminali iç hatlar terminaline dönüştürüldü.
Türkiye Havalimanları Kiralık Araç Lokasyonlarımız;
ADB İzmir Adnan Menderes havalimanı araba kiralama, IST İstanbul havalimanı araba kiralama, SAW Sabiha Gökçen havalimanı araba kiralama, Ankara ESB Esenboğa havalimanı araba kiralama, AYT Antalya havalimanı araba kiralama, GZT Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Araç Kiralama, ADA Adana Şakir Paşa havalimanı araba kiralama, ASR Kayseri Erkilet havalimanı araba kiralama, TZX Trabzon havalimanı araba kiralama, EDO Balıkesir Edremit Koca Seyit havalimanı araba kiralama, ve DLM Dalaman havalimanı araba kiralama
Türkiye’de Diğer Araç Kiralama Lokasyonlarımızı;
İzmir araç kiralama, İstanbul araç kiralama, Ankara araç kiralama, Antalya araç kiralama, Adana araç kiralama, Kayseri araç kiralama, Gaziantep araç kiralama, Trabzon araç kiralama, Dalaman araç kiralama, Edremit araç kiralama, Alanya araç kiralama, Kaş araç kiralama, Çeşme araç kiralama, Kuşadası araç kiralama, Didim araç kiralama, Fethiye araç kiralama, Marmaris araç kiralama, Foça araç kiralama, Seferihisar araç kiralama, Urla araç kiralama, Gümüldür araç kiralama, Dikili araç kiralama, Ayvalık araç kiralama
Bodrum Havalimanı seyahatleriniz için web sitemiz aracılığıyla online rezervasyon yapabilir veya +90 232 251 23 13 numaralı Müşteri hizmetlerini arayarak telefon ile rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü soru ve önerileriniz için sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.09.2023 / 31.03.2024 Tarihlerinde Online Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Kapat