ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Muğla

Muğla, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi dördüncü şehri. 2019 itibarıyla 983.142 nüfusa sahiptir. Ege Bölgesi'nde, topraklarının küçük bir kısmı Akdeniz Bölgesi içine giren, Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Fethiye, Marmaris, Milas, Datça ve Bodrum gibi tatil yöreleri ile ünlü bir yerleşim yeridir.

Muğla'nın İlçeleri

Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Menteşe, Ortaca, Seydikemer, Ula ve Yatağan olmak üzere 13 ilçesi bulunuyor.

Muğla'nın Ulaşım Noktaları

Muğla'nın önemli limanları Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Güllük'tedir. Ayrıca ilde iki önemli havaalanı bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanı bulunmaktadır.
Şehiriçi Ulaşım
Muğla , Bodrum'dan Seydikemer'e kadar uzanır ve şehiriçi ulaşımında sorun bulunmamaktadır. Eski mahallerden çarşısına araçsız ulaşım mümkündür. Sadece Kötekli, Yeniköy, TOKİ, Gülağzı, OSB, Menteşe ve Akçaova gibi yeni kurulmakta olan semtlerine ve Karabağlar'a ulaşım için şehiriçi araçlara ihtiyaç duyulur.
Karayolu
Muğla, dünyaca ünlü turizm merkezlerine yakın olmasından dolayı gelişmiş karayolu bağlantılarına sahiptir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerden ve ülkenin diğer bölgelerinden gelip Marmaris, Fethiye ve Bodrum gibi önemli turizm merkezlerine ulaşan karayolları Muğla'dan geçer. D 320, D 400 ve D 550 karayolları Muğla'da başlar veya sonlanır. Muğla'dan Türkiye'nin diğer şehirlerine aktarmasız olarak ulaşmak mümkündür. Ayrıca ilçelerine özellikle yaz mevsiminde sürekli olarak otobüs ve minibüslerle seferler yapılır.

Muğla'da Yemek Yemek

İşte, tadı damağınızda kalacak Muğla yemekleri!
Sündürme.
Sulu Muğla Kebabı
Milas Çaykaması
Milas Köfte.
Muğla Saraylısı
Börülce Ekşilemesi.
Döş Dolması
Arapsaçı Kavurması

Muğla Araç Kiralama Hizmeti

Devrecar Rental Araç Kiralama firması ile Bodrum-Milas Havalimanı, Dalaman Havalimanı, Bodrum merkez, Marmaris ve Fethiye araç kiralama ofislerimizden kiralayacağınız araç ile güzel Muğlayı doyasıya gezebilir ve tadına varabilirsiniz.
Araç Kiralama Rezervasyonu Nasıl Yapabilirim?
devrecar.com sayfası üzerinden, güncel ve sabit fiyat garantili olarak 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz rezervasyonlarda kredi kartı istenmemektedir. Ücretsiz olarak yaptığınız rezervasyonu gene ücret ödemeden iptal edebilirsiniz.
+90 232 251 23 13 Numaralı telefonumuz üzerinden de 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz.
Hangi Model Araç Kiralayabilirim?
Devrecar Rental filosuna ait kiralama yapabileceğiniz araçlar grupları aşağıdaki gibidir.
Yeni Model Araç Kiralama, Hijyenik Araç Kiralama, Ekonomik Araç Kiralama, Aile Arabası Kiralama, Tatil Arabası Kiralama, İş Arabaları Kiralama, Ticari Araçlar Kiralama, Vip-Lüks Araç Kiralama, Minibüs-Minivan Kiralama, 4x4 Arazi Aracı Kiralama, Günlük Araç Kiralama, Haftalık Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama ve Filo Kiralama.
Muğla Araç Kiralama Lokasyonlarımız;
Bodrum-Milas Havalimanı Araç Kiralama Dışhatlar Terminali
Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Dışhatlar Terminali
Bodrum Araç Kiralama Ofisi
Marmaris Araç Kiralama Ofis
Fethiye Araç Kiralama Ofisi

[email protected]
+90 232 251 23 13
TR +90 532 318 14 34
EN +90 532 235 35 45
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.10.2022 / 31.03.2023 Online Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın.