ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Kurumsal Araç Kiralama Şartları

SINIRSIZ SEÇİM İMKANI
Devrecar Araç Kiralama Filo, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içerisinden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunar. Sizden gelecek ihtiyaç ve talep doğrultusunda satın alma yapan Devrecar Rental Filo ekibimiz, talep ettiğiniz araçlar gelene kadar da sizlere mevcut araçlarından araç desteği sağlamaktadır. Devrecar Filo olarak bizler, istikrarlı yatırımlarımıza devam ederek filomuzu çeşitlendirmekte ve marka ve model seçeneklerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.

DEVRECAR ARAÇ KİRALAMA PROFESYONEL SATIŞ EKİBİ
Araç tercihi aşamasında segment, marka ve model seçenekleri ilgili müşterilerini kapsamlı bir şekilde bilgilendiren uzman Devrecar Filo satış kadrosumuz, iş modelinizin detaylarını değerlendirerek size en uygun operasyonel filo yönetimi hizmet paketlerini oluşturur, sizlere özel fiyat ve model seçenekleri arasında tercih yapmanızı sağlar.

7/24 TAM DESTEK HATTI HİZMETİ
Arıza ve hasar gibi acil durumlarda +90 232 251 23 13 numaralı Tam Destek Hattı'mızı arayarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak çekici hizmeti, seyahate devam aracı, gerektiğinde konaklama gibi geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

PERİYODİK BAKIM VE ARIZA ONARIM HİZMETİ
Tüm Türkiye'yi kapsayan birçok anlaşmalı servis noktası ile Devrecar Filo, size yaygın bir coğrafyada, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, yüksek kalite standartlarında güvenilir ve hızlı hizmetler sunar. Yetkili servislerde yapılacak bakımlarımız sayesinde aracınız garantili şekilde onarım görecek ve tespitler sonucu güvenli şekilde araçlarınızı teslim alabileceksiniz.

HASAR YÖNETİMİ
Operasyonel filo yönetimi hizmeti aldığınız araçların hasar yönetimi, Devrecar Filo'nun Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan anlaşmalı servis ağı ve uzman ekibi tarafından hızla ve güvenle gerçekleştirilir. Son teknolojiye sahip sistemleri ve gelişmiş alt yapısı ile kendi yazılımları üzerinden servis noktalarıyla Tam Destek Hattı ve Satış Sonrası Hizmetler Ekibi ile bağlantı sağlayan Devrecar Rental Filo, tüm işlemleri etkin ve zamanında takip ederek yüksek kalite standartlarında hizmetler sunar.

İKAME ARAÇ HİZMETİ
Devrecar Filo'nin profesyonel filo yönetimi anlayışı, her durumda işinize kesintisiz olarak devam edebilmenizi sağlar. Türkiye genelinde aracınız ile ilgili herhangi bir nedenle yola devam edemediğiniz durumda, yaygın hizmet ağı ile Devrecar Filo, Tam Destek Hattı aracılığı ile ihtiyacınıza en uygun aracı size hızla ve güvenle sunar. Ayrıca aracınızın 48 saatten uzun sürecek onarımlar için servise girmesi ve evrakların teslim edilmesi ile birlikte aracınız servisten çıkana kadar sizlere sınırsız süre için ikame araç desteğini Devrecar Araç Kiralama ofislerinden sağlamaktayız.

LASTİK YÖNETİM HİZMETİ
Türkiye genelinde birçok anlaşmalı lastik servisi ve bayisi ile hizmet sunan Devrecar Filo, lastik tedarik, değişim ve saklama hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştıran hizmetler sunar. Devrecar Filo, üretici markaların belirlediği teknik özelliklere uygun olarak sektörde önde gelen markaların lastiklerini tercih eder. Tam Destek Hattı aracılığı ile açtıracağız lastik talep ve saklama kontakları ile en hızlı şekilde lastikleriniz tedarik edilir, ilgili bayi ve/veya servislerde değişimi sağlanır.

OGS / HGS YÖNETİMİ
Devrecar Filo, tercih etmeniz durumunda, hizmet bedeli karşılığında ekstra olarak HGS/OGS sağlama hizmeti sunarak, araçlarınız için cihaz ve etiketlerin tedarik edilmesi ile ilgili bürokratik ve operasyonel süreçleri uzman ekibiyle sizin adınıza gerçekleştirir, her türlü ceza ve kaçak geçiş durumlarında erken ödeme imkanından yararlanarak sizlere hızlı ve indirimli ödeme imkanı sunar.
[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.09.2023 / 31.03.2024 Tarihlerinde Online Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Kapat