TAKSİM

İstanbul Taksim Araç Kiralama

Taksim Meydanı, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yer alan ve İstanbul kentinin en ünlü noktalarından biri olan meydan. Çevresindeki lokanta, mağaza, otel, eğlence ve kültür yerleriyle İstanbul'un en büyük turistik çekim merkezinden biridir. İstanbul'un Avrupa yakasında Beyoğlu semtinde yer alan ve meşhur İstiklal Caddesi ile bütünleşen bir semttir. Taksim'de gezilecek ve görülecek pek çok yer ve aktivite vardır. Avrupa yakasının en popüler bölgesinden birisi olan Taksim, her daim hareketli ve kozmopolit ortamı, kalabalık caddeleri, restoran ve kafeleri ile ziyaretçilerine güzellikler sunmaktadır.
Taksim'de yapılabilecek en güzel aktiviteler arasında Takdim Meydanı'nda çevreyi seyretmek ve İstiklal Caddesi'ni dolaşmak başta gelir. Taksim meydanı şüphesiz İstanbul'un dünyaca ünlü en popüler meydanlarından birisidir. Hemen yanı başındaki meşhur İstiklal Caddesi ile birlikte İstanbul'da kent yaşamının en üst seviyede görüldüğü meydanlardandır. İstiklal Caddesi, İstanbul'un en popüler caddesidir. İstanbulluların, özellikle gençlerin ve turistlerin İstanbul'da en çok ziyaret ettiği, insan seli bir cadde konumunda olan İstiklal caddesi, kafeleri, barları, restoranları, alışveriş merkezleri ve tarihi dokusuyla 24 saat eğlence ve hayat sunmaktadır. Taksim'den Sıraselviler Caddesi'ne girildiğinde burada da hareketli bir ortam ziyaretçileri karşılar. Oteller, barlar, restoranlar, cafeler ve tarihi binalar. Ve daha ileride de meşhur Cihangir semti ve Çukurcuma. Sıraselviler'in bitiminden sola doğru gidildiğinde meşhur Cihangir'e ulaşılır. Buradaki en popüler yer ise Firuzağa Kahvesi. Günün her saati doludur. Sıraselviler'in bitiminden sağa doğru aşağı inen sokağı takip ettiğinizde ise son yılların meşhur yeri ve antikacılar sokağı olarak bilinen Çukurcuma'ya ulaşılır. Çukurcuma'da antikacı dükkanlarıyla beraber eski restore edilmiş evler, cafeler ve sanat galeri de mevcut ve gezilmesi tavsiye edilen turistik bir yer.

Devrecar Car Rental İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Taksim rent a car ofisimizden kiralayabileceğiniz araç marka ve modelleri;

Renault, Dacia, Fiat, Hyundai, Toyota, Citroen, Peugeot, Ford, Volkswagen, Audi, Mercedes-benz, Bmw

İstanbul Avrupa Yakası Taksim seyahatleriniz için web sitemiz aracılığıyla online rezervasyon yapabilir veya +90 232 251 23 13 numaralı Müşteri hizmetlerini arayarak telefon ile rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Havalimanı veya İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Taksim rent a car ofisimizden aracınızı teslim alabilirsiniz. Bizimle Tatilinize güvenle başlayabilirsiniz.

01.10.2020 / 30.04.2021

Araç Kiralama Taleplerinizde %10 İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın. Seyahat Tarihlerinizi Belirleyip Rezervasyon Butonunu Tıklamanız Yeterli.