ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Mercedes-Benz

Mercedes-AMG GmbH, Mercedes-Benz'in yüksek performanslı araçlar üreten yan kuruluşudur. Şirket 1967 yılında kurulmuş olup başlangıçta bağımsız bir mühendislik firması olarak Mercedes araçlarını geliştirmekteyken 1999'da Daimler AG tarafından satın alınmıştır.

Mercedes-Benz firmasının geliştirdiği ve Türkiye pazarına sunduğu bu modellerden yukarıda belirttiğimiz araçlar filomuzda olup siz yolcularımızın talepleri doğrultusunda İzmir, Antalya, Ankara, Bodrum, İstanbul, Edremit, Dalaman, Sabiha Gökçen ofislerimizden kiraya verilmektedir.
Detaylı bilgi için +90 232 251 23 13 nolu müşteri hizmetlerinden veya İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Araç filomuzda bulunan Mercedes-Benz modelleri;

Mercedes-Benz A Serisi

Kendiniz sormanız yeterli. Konuşur, anlar, düşünür ve büyüleyici şekilde bir insanmış hissi verir. Yeni motorların son derece geliştirilmiş teknolojisi kendisini, artırılmış performans ve iyileştirilmiş erimlilik ile ortaya koyuyor. En güncel teknoloji yapı taşlarının çok sayıda ayrıntılı uygulama ile birleştirilmesi bunun ana nedenlerinden biridir.

Mercedes-Benz B Serisi

B-Serisi, sürüş sırasında sizi daha çok destekleyen ve yükünüzü daha çok hafifleten akıllı yardımcı sistemler ve fonksiyonlar ile donatılmıştır. Bunlar örneğin tehlikeleri otomatik olarak algılayabilir, acil durumlarda bu tehlikelere karşı uyarı verebilir ve hatta düzeltici müdahalelerde bulunabilir.

Mercedes-Benz C Serisi

Hiç olmadığı kadar duyumsal netlik. Hiç olmadığı kadar dinamik ve çevik. Dinamizm, hiçbir zaman dinlenmeme, bunun yerine inovasyon gücünü her seferinde yeniden gösterme tavrıdır. Birden fazla anlam taşıyan konforu deneyimleyin: Rahatlatan, sakinleştiren ve aynı zamanda aktifleştiren ve canlandıran. ENERGIZING konfor paketi sayesinde tek tuşla rahat bir şekilde. C-Serisi'nin iç mekanında öne çıkan bir özellik.

Mercedes-Benz E Serisi

Prestij, zeka ve dinamizm bir arada. Sizi tüm hedeflerinize ulaştırmak için geliştirildi. Yeni E-Serisi Sedan’ın öne çıkan özelliklerini keşfedin. Her zamanki gibi zarif, hiç olmadığı kadar sportif.

Mercedes-Benz S Serisi

S-Serisi Sedan, çalışma ve yaşam kalitesini birleştirir. İç mekandaki süslemeler, ambiyans ve işçilik kalitesi lüks Sedan'a yönelik beklentilerin hepsini karşılar. Ayrıca herhangi bir otomobilde olmayan teknolojik yenilikleri sunmak S-Serisi’nin DNA'sında vardır.

Mercedes-Benz Maybach S-Serisi

Ezelden beri otomobil lüksünü taçlandırır: efsanevi iki renkli boya. Mercedes-Maybach S-Serisi için yeni ve farklı renk kombinasyonları sunulur. İç mekanı için yeni renklere sahip seçkin deri türleri, yeni süslemeler ve kontrast süsleme dikişleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu kombinasyonlar belki de sadece bir kez yapılıyor; hem de sizin için.

Mercedes-Benz GLA Suv Serisi

GLA, yolculuğunuzu daha konforlu hale getirecek şekilde donatılmıştır. İç mekanın sunduğu geniş alan, sportif tasarımı en kaliteli malzemeler ile bir araya getirir. Yeni kompakt SUV, her zamankinden daha işlevsel donanımları ile bütün ihtiyaçlarınıza ayak uyduracak şekilde dizayn edilmiştir.

Mercedes-Benz GLB Suv Serisi

Baştan sona yeniden düşünülmüş. Yeni GLB burada. Bu zamana kadar ürettiğimiz en yüksek fonksiyonelliğe sahip kompakt SUV.

Mercedes-Benz GLC Suv Serisi

GLC, SUV'ye özgü daha güçlü bir varoluş sunuyor; hem de kendini zorlamadan. Modern lüksün sembolü. Standart yüksek performanslı LED farlara sahip ön kısım ve arka kısımdaki yeniden tasarlanan egzoz çıkışı yeni öne çıkan özelliklerdir.

Mercedes-Benz Vito Minibus

Her türlü yol şartına uygun bir şekilde tasarlanmış olan Vito Tourer Select, çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olan Mercedes-Benz kalitesini yollara taşıyor. 4 silindirli 1.950 cm³ ve 190 Bg’lik motoru ile güç ve verimlilik konusunda öne çıkıyor. 100 km‘de 5.7 litre karma yakıt tüketimi ile ekonomiktir.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.09.2023 / 31.03.2024 Tarihlerinde Online Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Kapat