ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Dacia

1966 yılında Romanya hükümetinin açmış olduğu ihale sonucu kurulmuş, adını Romanya topraklarının eski adı olan Daçya'dan alan, 1999 yılında Renault bünyesine geçen Romanyalı otomobil üreticisi. Ayrıca Renault'nun Romanya'daki markasıdır.

Araç filomuzda bulunan Dacia modelleri; Sandero Stepway, Logan MCV, Lodgy, Duster

Dacia firmasının geliştirdiği ve Türkiye pazarına sunduğu bu modellerden yukarıda belirttiğimiz araçlar filomuzda olup siz yolcularımızın talepleri doğrultusunda İzmir, Antalya, Ankara, Bodrum, İstanbul, Edremit, Dalaman, Sabiha Gökçen ofislerimizden kiraya verilmektedir.
Detaylı bilgi için +90 232 251 23 13 nolu müşteri hizmetlerinden veya İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Dacia Sandero Stepway

Dacia SANDERO sizin için tasarlandı. SUV görünümüne ve maceracı tarzına ilk görüşte hayran kalacaksınız. Yerinize yerleşin ve yeni büyük kabinin tadını çıkarın: Beş geniş koltuğu ve geniş bagajı sınıfının en iyisi. Çok sayıda özellikle donatılmış bir kabin: 1/3-2/3 katlanabilen arka koltuk, tüm aile için pratik ve yeni eşya gözleri... Hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. Yalnız veya yolcularınızla, size her gün optimum konfor sağlamaya hazır bu araç ideal şehir arabasıdır.

Dacia Logan MCV

Dacia LOGAN MCV istediğiniz şeyleri, her yere kolayca taşımanız için ideal alanı sunar. Son derece konforlu beş koltuğunda ailece rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz ve modüler tasarımı hayatınızı kolaylaştırır. Katlanabilen (1/3-2/3) arka koltuğu uzun ve hacimli yükleri taşımanıza ve bagajı ihtiyaçlarınıza göre düzenlemenize olanak sağlar. Geniş bagajıyla LOGAN MCV tüm etkinliklerinizde size eşlik edecek şekilde ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Kabinde çeşitli saklama alanları bulunur: ön yolcu koltuğunun yanında yeni bir telefon cebi, ön ve arkada bardak tutucular, torpido gözü, önde ve arkada geniş kapı gözleri, harita cepleri. Ön ve arka koltuklarda herkesin seyahatte ihtiyaç duyduğu kendi eşyalarını yerleştirebileceği eşya gözleri bulunur.

Dacia Lodgy

Kapıyı açtığınız anda Dacia LODGY'nin ne kadar pratik bir yapıda olduğunu görürsünüz. Bütün aileyi ağırlamak için tasarlanan cömert bir alan, araç içinde yaşamı kolaylaştırmak için ayrıntılı şekilde düşünülmüş eşya yerleştirme gözleri... O her şeyi düşündü.7 gerçek koltuğu, 3. sırada diz mesafesi ve tavan yüksekliği bakımından rekor iç mekan genişliği, onu sınıfının en iyilerinden biri haline getiriyor.

LODGY aynı zamanda bütün iç mekanda homojen bir ısı konforu sağlayan etkin bir klima sistemi sunuyor. Sürücüden yolculara, LODGY içinde yolculuk yapan herkes kendini evindeymiş gibi rahat hissediyor. Dacia LODGY bütün ihtiyaçlarınızı karşılar. Yükleme hacmini arttırmak mı istiyorsunuz? Siz isteyin... O bütün isteklerinizi yerine getirir. 2. sıradaki koltuklar 1/3 - 2/3 yatırılabiliyor. Ayrıca 3. sırada olduğu gibi portföy şeklinde de katlanabiliyor. Böylece 3. sırayı muhafaza ederek veya araçtan çıkararak 7 koltukludan 2 koltuklu düzene kolayca geçebilirsiniz.

Dacia Lodgy'nin yükleme hacmi de rakipsiz. 7 koltuklu düzende bile 207 litre bagaj kapasitesi sunuyor ve bu rakam 2 koltuklu düzende 2617 litreye kadar çıkabiliyor. Üstelik, alçak bagaj eşiği her türlü hacimli eşyayı yerleştirmek için son derece pratik. Artık iç mekân genişliği ile yükleme kapasitesi arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız. Lodgy ile bundan böyle her ikisine de sahipsiniz! Pratik yönden bakıldığında, Dacia LODGY bununla da kalmıyor. Kabin içinde akıllı biçimde dağıtılmış 30 litreye kadar saklama alanı ve kolayca erişilebilir torpido paneli üzerinde bir ilave eşya yerleştirme gözü sunuyor.

Dacia Duster

Şehrin gri asfaltından sıkıldın mı? O zaman, direksiyonu yemyeşil doğaya çevir. Yağmur, çamur demeden DUSTER'ın hakkını ver. Çünkü DUSTER'ın seni götüremeyeceği yer yok. Sürüşünüzü kolaylaştıracak her şey onda var.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.09.2023 / 31.03.2024 Tarihlerinde Online Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın