ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Trabzon

Trabzon Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi yedinci şehridir. Trabzon İl Nüfusu 808.974'tur. Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz Bölümü'nde yer alan ilin Karadeniz'e kıyısı bulunur. Karadeniz sahili ile Doğu Karadeniz Dağları arasında yer almakta olup yüzölçümü açısından az bir alan kaplar.

Trabzon'un İlçeleri

Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Ortahisar, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir ve Yomra olmak üzere 18 ilçesi bulunuyor.

Trabzon'un Ulaşım Noktaları

Trabzon'da şehir içi ulaşım genelde otobüs ve minibüs ile sağlanır. Havalimanı ulaşımı ise kolaydır. Havalimanı kent merkezinde olduğu için dolmuş ya da taksi kullanabilirsiniz.
Köylere ve yaylalara gitmek için merkezden kalkan minibüslere binebilirsiniz. Şehir içi ulaşımda kullanılan kartı satın alarak şehir merkezindeki çoğu noktaya ulaşabilirsiniz.

Trabzon'da Yemek Yemek

Trabzon'un yöresel yemekleri;
Akçaabat Köftesi, Peynirli Trabzon Pidesi, Kuymak, Kara Lahana Sarması ( Pancar), Kefal Ekşilisi, Palamut Dolması, Pazılı Kaygana, Hamsili Pilav, Hamsi Tava, Pırasa Tavası, Fasulye Turşusu, Guliya, Tomara Kızartması, Gongoş Sarması, Hodan Böreği, Pepeçura, Hamsiköy Sütlacı, Laz Böreği, Laz Helvası, Hurmalı Tart, Kukuca

Trabzon Araç Kiralama Hizmeti

Devrecar Rental Araç Kiralama firması ile Trabzon Havalimanı veya Trabzon merkez ofisinden kiralayacağınız araç ile güzel Trabzon'u doyasıya gezebilir ve tadına varabilirsiniz.
Araç Kiralama Rezervasyonu Nasıl Yapabilirim?
devrecar.com sayfası üzerinden, güncel ve sabit fiyat garantili olarak 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz rezervasyonlarda kredi kartı istenmemektedir. Ücretsiz olarak yaptığınız rezervasyonu gene ücret ödemeden iptal edebilirsiniz.
+90 232 251 23 13 Numaralı telefonumuz üzerinden de 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz.
Hangi Model Araç Kiralayabilirim?
Devrecar Rental filosuna ait kiralama yapabileceğiniz araçlar grupları aşağıdaki gibidir.
Yeni Model Araç Kiralama, Hijyenik Araç Kiralama, Ekonomik Araç Kiralama, Aile Arabası Kiralama, Tatil Arabası Kiralama, İş Arabaları Kiralama, Ticari Araçlar Kiralama, Vip-Lüks Araç Kiralama, Minibüs-Minivan Kiralama, 4x4 Arazi Aracı Kiralama, Günlük Araç Kiralama, Haftalık Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama ve Filo Kiralama.
Trabzon Araç Kiralama Lokasyonlarımız;
Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Dışhatlar Terminali
Trabzon Araç Kiralama Şehir Ofisi

[email protected]
+90 232 251 23 13
TR +90 532 318 14 34
EN +90 532 235 35 45
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.10.2022 / 31.03.2023 Online Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın.