ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Kayseri

Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık 15. şehridir. Ankara ve Konya'dan sonra İç Anadolu'nun üçüncü büyük kenti ve sanayi merkezidir.
Orta Kızılırmak Bölümünde, Erciyes Dağı'nın eteklerinde bir ildir. Kuzey ve kuzeybatıda Yozgat, kuzey ve kuzeydoğuda Sivas, doğuda Kahramanmaraş, güneyde Adana, güneybatıda Niğde, batıda ise Nevşehir illeriyle çevrilidir. Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Kayseri (eski Mazaka, Kaisareia), klasik çağlarda Kapadokya adı verilen bölgededir. Kızılırmak'ın güneyinde bulunan bu bölge, Tuz Gölü'nden Fırat nehrine kadar uzanır. İpek Yolu buradan geçer. Bölge, pek çok uygarlığın beşiği olmuştur.

Kayseri'nin İlçeleri

Akkışla, Bünyan, Develi, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Talas, Özvatan, Felahiye ve Yeşilhisar olmak üzere 16 ilçeden oluşmaktadır.

Kayseri'nin Ulaşım Noktaları

Otobüs Hatları
Raylı Sistem Hatları
İlçe Taşımacılığı
Şehir Hastanesi Raylı Sistem ve Otobüs Seferleri
Mini Terminal Servis Hareket Saatleri
Erciyes Kayak Merkezi Otobüs Seferleri

Kayseri'de Yemek Yemek

Mantı, Yağlama, Kurşun Aşı, Pöç, Nevzine, Develi Cıvıklısı, Sucuklu Köfte, Tahinli Katmer, Ayvalı Tahinli Yaprak Sarması ve Pastırma

Kayseri Araç Kiralama Hizmeti

Devrecar Rental Araç Kiralama firması ile Kayseri Erkilet Havalimanı veya Kayseri merkez ofisinden kiralayacağınız araç ile güzel Kayseri'yi doyasıya gezebilir ve tadına varabilirsiniz.
Araç Kiralama Rezervasyonu Nasıl Yapabilirim?
devrecar.com sayfası üzerinden, güncel ve sabit fiyat garantili olarak 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz rezervasyonlarda kredi kartı istenmemektedir. Ücretsiz olarak yaptığınız rezervasyonu gene ücret ödemeden iptal edebilirsiniz.
+90 232 251 23 13 Numaralı telefonumuz üzerinden de 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz.
Hangi Model Araç Kiralayabilirim?
Devrecar Rental filosuna ait kiralama yapabileceğiniz araçlar grupları aşağıdaki gibidir.
Yeni Model Araç Kiralama, Hijyenik Araç Kiralama, Ekonomik Araç Kiralama, Aile Arabası Kiralama, Tatil Arabası Kiralama, İş Arabaları Kiralama, Ticari Araçlar Kiralama, Vip-Lüks Araç Kiralama, Minibüs-Minivan Kiralama, 4x4 Arazi Aracı Kiralama, Günlük Araç Kiralama, Haftalık Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama ve Filo Kiralama.
Kayseri Araç Kiralama Lokasyonlarımız;
Kayseri Erkilet Havalimanı Araç Kiralama Dışhatlar Terminali
Kayseri Araç Kiralama Şehir Ofisi
Türkiye'de bulunan Diğer Havalimanı Araç Kiralama Lokasyonlarımız;
ADB İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İST İstanbul Havalimanı Araç Kiralama, ESB Ankara Havalimanı Araç Kiralama, AYT Antalya Havalimanı Araç Kiralama, BJV Bodrum Havalimanı Araç Kiralama, DLM Dalaman Havalimanı Araç Kiralama, EDO Edremit Havalimanı Araç Kiralama, ADA Adana Şakir Paşa Havalimanı Araç Kiralama, ve TZX Trabzon Havalimanı Araç Kiralama. Kiralık Araba konusunda İzmir'in markası Devrecar Car Rental.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.09.2023 / 31.03.2024 Tarihlerinde Online Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın