✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Gümüldür

Mis kokulu satsumanın diyarı Gümüldür, maviyle yeşil buluşturan doğası, yedi kilometrelik sahil şeridindeki mavi bayraklı plajları, her bütçeye uygun otelleriyle deniz turizminin hızla gelişen bölgelerinden biridir. İzmir kent merkezine 50, Adnan Menderes Havaalanı'na 35 kilometre uzaklıkta bulunan Gümüldür, ulaşım kolaylığı nedeniyle de deniz tutkunlarının tatil seçenekleri arasında yer alır. Ekim, kasım aylarında turuncuya bürünen Gümüldür, satsuma cinsi mandalinasıyla il sınırlarını aşan bir üne sahiptir. Ağırlıklı olarak tarım ve hayvancılığa dayalı ekonomisinde önemli yer tutan satsuma, bugün 12 bin dönümlük arazide yetiştirilirken, yılda 40 bin tonu bulan üretimin büyük bir bölümü de ihraç edilmektedir. Halkın büyük bir kısmının satsuma yetiştiriciliğinden geçimini sağladığı Gümüldür'de özellikle yaz aylarında ekonomiye yön veren bir diğer sektör turizmdir. Yaz sezonunda yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan Gümüldür, konuklarına farklı tatil seçeneklerini bir arada sunar. Mavi bayraklı plajlarında denizin ve doğanın tadını çıkarabileceğiniz gibi denize ulaşan tatlı su çaylarında balık avlayabilir ya da su sporlarıyla tatilinize ayrı bir renk katabilirsiniz. Yaz aylarında nüfusu 200 binleri bulan Gümüldür, Özdere tatil beldesine, Klaros, Kolophon ve Notion antik kentlerine yakınlığı nedeniyle kültür turizm meraklılarına da davet gönderir.

Devrecar Car Rental Urla rent a car ofisimizden bütçenize uygun, ekonomik araç kiralayabileceğiniz marka ve modeller; Renault, Dacia, Fiat, Hyundai, Toyota, Citroen, Peugeot, Ford, Volkswagen, Audi, Mercedes-benz, Bmw

Gümüldür seyahatleriniz için web sitemiz aracılığıyla online rezervasyon yapabilir veya +90 232 251 23 13 numaralı Müşteri hizmetlerini arayarak telefon ile rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İzmir havaalanı,İzmir şehir merkezi veya Urla ofisimizden aracınızı teslim alabilirsiniz. Bizimle Tatilinize güvenle başlayabilirsiniz.

info@devrecar.com
+90 232 251 23 13
+90 532 795 88 29
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye

01.11.2021 / 30.04.2022 Kış Sezonu İndirimli Araç Kiralama Fırsatlarını Kaçırmayın.