ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

ADB İzmir Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama

İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama veya İzmir rent a car şehir ofisimizden yapacağınız uygun ve ekonomik kiralık araç rezervasyonu ile İzmir kentini keşfedebilirsiniz.
Başlangıç olarak; İzmir Kordon'da martılara karşı çay içmek, Çeşme'de denize girmek ve kumru yemek, Foça'da dalgaları ve sessizliği dinlemek, Sığacık kalesinden balık tutmaya çıkan teknelerin seyretmek, Alaçatı'da kalabalığa karışmak, Urla'da Tanju Okan dinlemek.
Bu anlattıklarımız İzmir'de araç kiralama yaparak ulaşabileceğiniz bazı deneyimlerdir. Dört mevsimin yaşandığı, yaz-kış güneşin eksik olmadığı İzmir her mevsim gezilebilmektedir. Sahil ilçeleri, tatil yöreleri ve tarihi bölgeleri ile gezmeye doyamayacağınız İzmir'de araba kiralayarak seyahatlerinizi rahatlıkla planlayabilirsiniz. İzmir havalimanı araç kiralama ve rezervasyon işlemlerinizi Devrecar Car Rental ile yapabilir ekonomik, rahat ve güvenli tatilinize başlayabilirsiniz. Şehir merkezi ofisimizden araba kiralama için İzmir Araç Kiralama sayfamızı ziyaret edebilir, online rezervasyon yapabilirsiniz.
İzmir Havalimanı Uçuş Bilgileri İçin Tıklayın

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 795 88 29
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.10.2022 / 31.03.2023 Online Rezervasyonlarda İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın.