ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Gaziantep

Gaziantep, coğrafi konumundan ötürü tarih boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. İlk uygarlıkların doğduğu Mezopotamya ile Akdeniz toprakları arasında bulunması, tarih öncesi çağlardan itibaren iskan edilmesi, tarihi İpek Yolu’nun buradan geçmesi, kesişen yolların kavşağında bulunması, ilin ticari, kültürel ve sanatsal alanlardaki popülaritesinin günümüze kadar korunmasını sağlamıştır. Gaziantep tarihinde İstiklal Savaşı ve bu savaşta “Antep Savunması” adıyla geçen mücadelenin çok önemli bir yeri vardır. Antepliler’in 6317 şehit vererek, yaşadıkları toprakları savunması, şehre “Gazilik” ünvanını kazandırdığı gibi, şehir halkının “mücadeleci” kimliğinin de sembolü olmuştur.

Gaziantep İlçeleri

Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil ve Yavuzeli olmak üzere 9 ilçesi bulunuyor.

Gaziantep’te Ulaşım

Gaziantep'de şehir içi ulaşım genelde otobüs ve minibüs ile sağlanır. Havalimanı ulaşımı ise kolaydır. Havalimanı kent merkezinde olduğu için dolmuş ya da taksi kullanabilirsiniz.
Köylere ve yaylalara gitmek için merkezden kalkan minibüslere binebilirsiniz. Şehir içi ulaşımda kullanılan kartı satın alarak şehir merkezindeki çoğu noktaya ulaşabilirsiniz.

Gaziantep’te Yemek Yemek

Gaziantep’in yöresel yemekleri;
Gaziantep Baklavası, Lahmacun, Küşleme, Katmer, Beyran Çorbası, Künefe, Kahke, Nohut Dürüm, Patlıcan Kebabı, Menengiç Kahvesi

Gaziantep Araç Kiralama Hizmeti

Devrecar Rental Araç Kiralama firması ile Gaziantep Havalimanı veya Gaziantep merkez ofisinden kiralayacağınız araç ile güzel Gaziantep’i doyasıya gezebilir ve tadına varabilirsiniz.
Araç Kiralama Rezervasyonu Nasıl Yapabilirim?
devrecar.com sayfası üzerinden, güncel ve sabit fiyat garantili olarak 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz rezervasyonlarda kredi kartı istenmemektedir. Ücretsiz olarak yaptığınız rezervasyonu gene ücret ödemeden iptal edebilirsiniz.
+90 232 251 23 13 Numaralı telefonumuz üzerinden de 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz.
Hangi Model Araç Kiralayabilirim?
Devrecar Rental filosuna ait kiralama yapabileceğiniz araçlar grupları aşağıdaki gibidir.
Yeni Model Araç Kiralama, Hijyenik Araç Kiralama, Ekonomik Araç Kiralama, Aile Arabası Kiralama, Tatil Arabası Kiralama, İş Arabaları Kiralama, Ticari Araçlar Kiralama, Vip-Lüks Araç Kiralama, Minibüs-Minivan Kiralama, 4x4 Arazi Aracı Kiralama, Günlük Araç Kiralama, Haftalık Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama ve Filo Kiralama.
Gaziantep Araç Kiralama Lokasyonlarımız;
Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama Dışhatlar Terminali
Gaziantep Araç Kiralama Şehir Ofisi

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.09.2023 / 31.03.2024 Tarihlerinde Online Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Kapat