ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

EDO Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı Araç Kiralama

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı EDO veya Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı, 1997 yılında Balıkesir'in Edremit ilçesinde hizmete açılan bir havaalanıdır. Sivil kategoride bulunan havaalanı, DHMİ tarafından işletilmektedir.
EDO Koca Seyit Edremit Havalimanı ve Edremit, kuzeyde keyifle tatil yapılabilecek ender lokasyonlardan biri. Özellikle İstanbul trafiği, kalabalığı ve stresinden kurtulmak üzere kısa süreli tatil planları için mükemmel bir seçim. Edremit'te keyifli bir kaç gün geçirerek zihninizi ve bedeninizi dinlendirebilirsiniz. Edremit'te deniz tatili yapabilir, şirin, sakin ve şehirli olma lüksünü bir arada sunabilen bu güzel ilçe'de tarih turuna da çıkabilirsiniz. Kurşunlu Cami, hacı kabakçılar Evi, Zeus Anıtı Edremit'in simgesi tarihi yapılardır. Kültürel açıdan oldukça doyurucu olan Edremit'in mutfağı da zengin ve kendine özgüdür. Kazdağı Milli Parkı muhteşem bir doğa keyfi sunarken Altınoluk plajında güneşlenmek ve denize girmek tarifsiz bir enerji verir. Biraz zaman ayırırsanız ASOSS'a girmenizide öneririz.
EDO Koca Seyit Edremit Havalimanında uygun fiyatlı ve ekonomik araç kiralama ihtiyaçlarını için Devrecar Car Rental firmasından rezervasyon yapabilirsiniz. Edremit havaalanı araç taleplerinizde online, ekonomik ve güncel fiyat seçenekleriyle karşılaşırsınız. EDO Edremit havalimanına indiğinizde aracınız hazır sizi bekliyor olacaktır. Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı araç kiralama ofisimizden kiralayacağınız araba ile Ayvalık, Altınoluk, Dikili, Sarmısaklı, Foça, Çandarlı ilçelerinin plajlarını veya doğa güzelliklerini keşfedeceksiniz. Dilerseniz kiraladığınız aracı diğer lokasyonlarımıza iade edebilirsiniz.
Türkiye Havalimanları Kiralık Araç Lokasyonlarımız;
ADB İzmir Adnan Menderes havalimanı araba kiralama, IST İstanbul havalimanı araba kiralama, SAW Sabiha Gökçen havalimanı araba kiralama, Ankara ESB Esenboğa havalimanı araba kiralama, AYT Antalya havalimanı araba kiralama, ADA Adana Şakir Paşa havalimanı araba kiralama, ASR Kayseri Erkilet havalimanı araba kiralama, TZX Trabzon havalimanı araba kiralama, DLM Dalaman havalimanı araba kiralama ve BJV Milas-Bodrum havalimanı araba kiralama
Türkiye’de Diğer Araç Kiralama Lokasyonlarımızı;
İzmir araç kiralama, İstanbul araç kiralama, Ankara araç kiralama, Antalya araç kiralama, Adana araç kiralama, Kayseri araç kiralama, Trabzon araç kiralama, Bodrum araç kiralama, Dalaman araç kiralama, Alanya araç kiralama, Kaş araç kiralama, Çeşme araç kiralama, Kuşadası araç kiralama, Didim araç kiralama, Fethiye araç kiralama, Marmaris araç kiralama, Foça araç kiralama, Seferihisar araç kiralama, Urla araç kiralama, Gümüldür araç kiralama, Dikili araç kiralama, Ayvalık araç kiralama
Balıkesir Edremit seyahatleriniz için web sitemiz aracılığıyla online rezervasyon yapabilir veya +90 232 251 23 13 numaralı Müşteri hizmetlerini arayarak telefon ile rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü soru ve önerileriniz için sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.09.2023 / 31.03.2024 Tarihlerinde Online Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Kapat