ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Balıkesir

Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık on yedinci şehri. Marmara Bölgesi'nin Güney Marmara Bölümü'nde, topraklarının bir kısmı ise Ege Bölgesi'nde yer alan ilin hem Marmara hem de Ege Denizi'ne kıyısı bulunur. Türkiye genelinde ise iki deniz ile komşu olan sadece 6 il vardır. İl, Kuzeybatı Anadolu'da bulunmaktadır. Doğusunda Bursa ve Kütahya illeri, güneyinde Manisa ve İzmir illeri ve batısında Çanakkale ili vardır. Ayvalık ilçesinden de Yunanistan'ın Midilli Adası'na komşudur.

Balıkesir'in İlçeleri

Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı ve Susurluk olmak üzere 20 ilçesi bulunuyor.

Balıkesir Ulaşım Noktaları

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir şehrinde Otobüs toplu taşıma sağlayıcısıdır.
Balıkesir şehrinde, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi şirketine ait, 545 Otobüs durağı ile 58 Otobüs hattı bulunmaktadır. Otobüs güzergahlar Narli Mihli Duraği durağından Balikesir Turizm Yüksek Okulu Duraği durağına ve Erdek Otogar durağından Ayvalik Otogar durağına kadar olan alanı kapsamaktadır.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir genelinde bu bölgeleri de kapsayan Otobüs güzergahlarna sahip: Balıkesir.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi şirketine ait en uzun hat: GÖNEN - BANDIRMA. Bu Otobüs hattı, Gönen Otogar durağından başlıyor ve Bandırma Otogarı durağında sona eriyor. 47 km'lik alanı kapsıyor ve 18 durağı bulunuyor.

Balıkesir'de Yemek Yemek

Keşkek, Tirit, Sura, Saçaklı Mantı, Tavuklu Mantı, Peynirli Patlıcan, Düğün Çorbası, Zerde Tatlısı, Balıkesir Kaymaklısı, Höşmerim, Mafiş Tatlısı, Börülce Ekşilemesi, Sarımsaklı Bulgur, Kaymak Hamuru. Bunların dışında zeytin, zeytin yağı ve peyniriyle meşhur bir ilimizdir.

Balıkesir Araç Kiralama Hizmeti

Devrecar Rental Araç Kiralama firması ile Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı veya Balıkesir merkez ofisinden kiralayacağınız araç ile güzel Balıkesir'i doyasıya gezebilir ve tadına varabilirsiniz.
Araç Kiralama Rezervasyonu Nasıl Yapabilirim?
devrecar.com sayfası üzerinden, güncel ve sabit fiyat garantili olarak 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz rezervasyonlarda kredi kartı istenmemektedir. Ücretsiz olarak yaptığınız rezervasyonu gene ücret ödemeden iptal edebilirsiniz.
+90 232 251 23 13 Numaralı telefonumuz üzerinden de 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz.
Hangi Model Araç Kiralayabilirim?
Devrecar Rental filosuna ait kiralama yapabileceğiniz araçlar grupları aşağıdaki gibidir.
Yeni Model Araç Kiralama, Hijyenik Araç Kiralama, Ekonomik Araç Kiralama, Aile Arabası Kiralama, Tatil Arabası Kiralama, İş Arabaları Kiralama, Ticari Araçlar Kiralama, Vip-Lüks Araç Kiralama, Minibüs-Minivan Kiralama, 4x4 Arazi Aracı Kiralama, Günlük Araç Kiralama, Haftalık Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama ve Filo Kiralama.
Balıkesir Araç Kiralama Lokasyonlarımız;
Edremit Koca Seyit EDO Havalimanı Araç Kiralama Dışhatlar Terminali
Edremit Araç Kiralama Ofisi
Ayvalık Araç Kiralama Ofisi
Dikili Araç Kiralama Ofisi

Türkiye'de bulunan Diğer Havalimanı Araç Kiralama Lokasyonlarımız

ADB İzmir Havalimanı Araç Kiralama, İST İstanbul Havalimanı Araç Kiralama, ESB Ankara Havalimanı Araç Kiralama, AYT Antalya Havalimanı Araç Kiralama, BJV Bodrum Havalimanı Araç Kiralama, DLM Dalaman Havalimanı Araç Kiralama, ADA Adana Şakir Paşa Havalimanı Araç Kiralama, Kayseri Erkilet Havalimanı Araç Kiralama ve TZX Trabzon Havalimanı Araç Kiralama. Kiralık Araba konusunda İzmir'in markası Devrecar Car Rental.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.09.2023 / 31.03.2024 Tarihlerinde Online Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın