ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

AYT Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya denince ilk akla gelen mavi denizi ve kızgın güneşi olsa da, Antalya doğa ve tarihi güzellikleri bakımından da çok zengin bir İlimizdir.
Antalya ve bir çok farklı lokasyonda uzun yıllardır ucuz, ekonomik, hesaplı araç kiralama hizmeti vermektedir. Bütçenizle orantılı olarak Antalya araç kiralama için çok farklı grup araçlar bulunmaktadır. Farklı ülke ve şehirlerden gelen müşterilerimize en uygun fiyatla araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Türkiye'de tatil denince akla gelen ilk yer olan Antalya, Türkiye'nin önemli turizm gelirini oluşturur. Haftanın yedi günü Antalya araç kiralama ofislerimize gelerek yeni model araçlardan oluşan seçeneklerimiz arasından tercihinizi yaptıktan sonra yola çıkabilirsiniz.
Antalya'ya gelen misafirler seyahatlerini planlarken birkaç güne yetmeyeceğini bilmelidirler. Tatilini geçirmeye gelen misafirlerimiz için kısaca gezilmesi ve görülmesi yerleri aşağıda anlattık. Antalya havalimanı Türkiye'nin İstanbul havalimanından sonra en fazla yurt içi ve yurt dışı yolcu ile buluşan noktasıdır.
Antalya'da araç nereden kiralayacağım? diye bir düşünceniz olmasın.
Devrecar Car Rental online web sitemizden erken rezervasyon veya last minute rezervasyon olarak, Antalya havalimanı iç hatlar ve dış hatlar'da gerçekleştirebilirsiniz. 24 saat öncesi yapılan rezervasyonlarda lütfen Antalya havalimanı araç kiralama ofisimizi arayıp rezervasyonunuz ile ilgili konfirme isteyiniz.
Türkiye Havalimanları Kiralık Araç Lokasyonlarımız;
ADB İzmir Adnan Menderes havalimanı araba kiralama, IST İstanbul havalimanı araba kiralama, SAW Sabiha Gökçen havalimanı araba kiralama, Ankara ESB Esenboğa havalimanı araba kiralama, GZT Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Araç Kiralama, ADA Adana Şakir Paşa havalimanı araba kiralama, ASR Kayseri Erkilet havalimanı araba kiralama, TZX Trabzon havalimanı araba kiralama, EDO Balıkesir Edremit Koca Seyit havalimanı araba kiralama, DLM Dalaman havalimanı araba kiralama ve BJV Milas-Bodrum havalimanı araba kiralama
Türkiye’de Diğer Araç Kiralama Lokasyonlarımızı;
İzmir araç kiralama, İstanbul araç kiralama, Ankara araç kiralama, Adana araç kiralama, Kayseri araç kiralama, Gaziantep araç kiralama, Trabzon araç kiralama, Bodrum araç kiralama, Dalaman araç kiralama, Edremit araç kiralama, Alanya araç kiralama, Kaş araç kiralama, Çeşme araç kiralama, Kuşadası araç kiralama, Didim araç kiralama, Fethiye araç kiralama, Marmaris araç kiralama, Foça araç kiralama, Seferihisar araç kiralama, Urla araç kiralama, Gümüldür araç kiralama, Dikili araç kiralama, Ayvalık araç kiralama
Antalya havalimanı seyahatleriniz için web sitemiz aracılığıyla online rezervasyon yapabilir veya +90 232 251 23 13 numaralı Müşteri hizmetlerini arayarak telefon ile rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü soru ve önerileriniz için sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.09.2023 / 31.03.2024 Tarihlerinde Online Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Kapat