ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Kızılay

Kızılay Türkiye'nin başkenti Ankara'nın merkezinde bulunan Çankaya'da bir semttir. Kızılay Meydanı'nı bünyesinde barındıran semt ismini, 1970'li yılların başında yıkılıncaya kadar mevcut bulunan, Kızılay meydanının hemen yanı başındaki, Kızılay Merkez binasından almıştır.
Yaşlı Ankara'nın büyük göbeği. Hemen her şeyi bulabileceğin bu merkezde belki de bulunacak en son şey park yeridir. O yüzden toplu taşımayı kullanmadan gelmek oldukça zordur buraya. Zaten arabayla girilirse eğer bu civarlara, bırakın Kızılay Meydanı'nı ona 200 metreden daha yakın olan Meşrutiyet Caddesi'ne gelmeden soğursun bu yerden. Ankara'nın İstanbul'a en çok benzeyen yeri sanırım bu konuda da. Trafik sabaha karşı olmadı mı bitmez. İstanbul demişken, buraya İstanbul'un Taksim'i desek yeridir. Metrodan, otobüsten veya dolmuştan indiniz diyelim, yanlış inmediyseniz muhtemelen Güvenpark'tasınız. Burada sizi karşılayan ilk şey, karşıdan karşıya geçmeye çalışan inanılmaz bir insan kalabalığı. Adım atacak yer bulamazken o arbede içinde siz de bir anda kendinizi Karanfil Sokak'ta bulabilirsiniz. Buluşma noktası Dost Kitabevi, dönerciler veya sokak işportacılarını gördüyseniz bilin ki Karanfil'desiniz. Ha yok bunlardan hiç birini göremediyseniz, muhtemelen Sakarya Caddesin'desiniz. Balıkçılar, türkü barlar ve çiçekçilerin yanındaysınız, evet Ankara'nın Sakarya'sındasınız. Bunların yanında İzmir Caddesi ve Yüksel Caddesi de birazdan uğrayacağınız yerlerden. Kısacası her şeyi ve her insanı bir arada görebileceğiniz bu semt, Ankara'nın vazgeçilmezlerinden. Hatta Ankara'da değilken Ankaralı olduğunuzu söylerseniz, size muhtemelen 'abi ben Kızılay hariç Ankara'yı pek bilmem' cevabını vereceklerdir.
Ankara seyahatleriniz için web sitemiz aracılığıyla online rezervasyon yapabilir veya +90 232 251 23 13 numaralı Müşteri hizmetlerini arayarak telefon ile rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü soru ve önerileriniz için sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.09.2023 / 31.03.2024 Tarihlerinde Online Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın