✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Urla

Kırk kilometrelik sahil şeridinin pırıl pırıl denizin mavisiyle buluştuğu, doğanın bütün cömertliğini sergilediği, tarihin eşlik ettiği Ege'nin muhteşem bir köşesi. Yolu İzmir'e düşenlerin görmeden geçmemesi gereken, her köşesinde yeni keşiflere tanık olunacak Urla, unutulmayacak bir ziyaretin kapısını açık tutuyor.
İzmir il merkezine 35 kilometre uzaklıkta bulunan Urla; Çeşme, Seferihisar, Karaburun gibi tatil merkezlerine yakınlığıyla bilinmektedir. Doğanın ve tarihin kucaklaştığı Urla'da İskele Mahallesi'ndeki Limantepe Höyüğü'nün MÖ 4000'lere uzandığı arkeolojik kazılarla ortaya konulmuştur. Ege Denizi'nin bilinen en eski limanlarından olan Limantepe ile aynı bölgede yer alan ve antik çağda zeytinyağı üretimiyle öne çıkan İyonya kentlerinden Klazomenai, Urla'nın önemli değerleri arasındadır.
Tarihi boyunca her zaman önemli bir yerleşim yeri olan Urla, ev sahipliği yaptığı uygarlıklardan kalma pek çok eseriyle İzmir'in tarihî ilçelerinden biridir. Osmanlı Dönemi'nden kalma camiler, hamamlar ve kervansaraylar bugün hâlâ ayakta olup görülmeye değer özelliktedir.

Devrecar Car Rental Urla rent a car ofisimizden bütçenize uygun, ekonomik araç kiralayabileceğiniz marka ve modeller; Renault, Dacia, Fiat, Hyundai, Toyota, Citroen, Peugeot, Ford, Volkswagen, Audi, Mercedes-benz, Bmw


Urla seyahatleriniz için web sitemiz aracılığıyla online rezervasyon yapabilir veya
+90 232 251 23 13 numaralı Müşteri hizmetlerini arayarak telefon ile rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İzmir havaalanı, İzmir şehir merkezi veya Urla ofisimizden aracınızı teslim alabilirsiniz. Bizimle Tatilinize güvenle başlayabilirsiniz.

info@devrecar.com
+90 232 251 23 13
+90 532 795 88 29
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye

01.11.2021 / 30.04.2022 Kış Sezonu İndirimli Araç Kiralama Fırsatlarını Kaçırmayın.